shmitterwink

shmitterwink
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2017
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 Dances with Wolves (1990) - Rated 02 Jun 2017
100 City of God (2002) - Rated 02 Jun 2017
100 Citizen Kane (1941) - Rated 02 Jun 2017
100 Chinatown (1974) - Rated 02 Jun 2017
90 Children of Men (2006) - Rated 02 Jun 2017
90 Casino Royale (2006) - Rated 02 Jun 2017
100 Casablanca (1942) - Rated 02 Jun 2017
100 Boogie Nights (1997) - Rated 02 Jun 2017
100 Ben-Hur (1959) - Rated 02 Jun 2017
100 Barry Lyndon (1975) - Rated 02 Jun 2017