sho

sho
Movie Buff - 277 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

69 9% Buried (2010) - Rated 20 Feb 2015
97 93% Shiko funjatta (1992) - Rated 20 Feb 2015
84 54% Jersey Boys (2014) - Rated 17 Feb 2015
90 79% Funny Games (1997) - Rated 17 Feb 2015
81 47% Hollow Man (2000) - Rated 15 Feb 2015
82 51% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 10 Feb 2015
80 37% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 06 Feb 2015
86 62% Carlito's Way (1993) - Rated 02 Feb 2015
80 37% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 02 Feb 2015
87 65% Source Code (2011) - Rated 31 Jan 2015