shockadelic

shockadelic
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% The Man With a Movie Camera (1929) - Rated 17 Jun 2015
86 63% Metropolis (2001) - Rated 17 Jun 2015
92 91% Wings of Desire (1987) - Rated 17 Jun 2015
85 56% The Bird with the Crystal Plumage (1970) - Rated 17 Jun 2015
92 91% Re-Animator (1985) - Rated 17 Jun 2015
76 24% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 17 Jun 2015
85 56% The Naked City (1948) - Rated 17 Jun 2015
79 31% Blood for Dracula (1974) - Rated 17 Jun 2015
44 2% The Crazies (1973) - Rated 17 Jun 2015
82 43% Troll Hunter (2010) - Rated 17 Jun 2015