shogunadam

shogunadam
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 94% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 15 Oct 2019
80 42% Pacific Rim (2013) - Rated 15 Oct 2019
70 10% Trollhunters (2016) - Rated 15 Oct 2019
70 10% Hellboy (2004) - Rated 15 Oct 2019
100 94% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 15 Oct 2019
70 10% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 15 Oct 2019
80 42% Lord of War (2005) - Rated 14 Feb 2013
75 26% Jurassic Park (1993) - Rated 14 Feb 2013
80 42% Inglourious Basterds (2009) - Rated 14 Feb 2013
90 73% In the Loop (2009) - Rated 14 Feb 2013