shoot2score

shoot2score
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 21% The Night of the Hunter (1955) - Rated 12 Nov 2021
100 62% Drive (2011) - Rated 12 Nov 2021
80 8% Only God Forgives (2013) - Rated 12 Nov 2021
80 8% The Neon Demon (2016) - Rated 12 Nov 2021
70 1% The Amityville Horror (1979) - Rated 12 Nov 2021
100 62% The Changeling (1980) - Rated 12 Nov 2021
100 62% A Nightmare on Elm Street (1984) - Rated 12 Nov 2021
100 62% Friday the 13th (1980) - Rated 12 Nov 2021
100 62% Halloween (1978) - Rated 12 Nov 2021
100 62% The Conversation (1974) - Rated 12 Nov 2021