short

short
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

61 48% Arrival (2016) - Rated 11 Aug 2017
88 84% The Commune (2016) - Rated 12 Mar 2017
68 58% The Russian Woodpecker (2015) - Rated 21 Aug 2016
77 70% Rams (2015) - Rated 28 May 2016
79 74% Año bisiesto (2010) - Rated 01 May 2016
100 98% También la lluvia (2010) - Rated 18 Apr 2016
50 32% English Vinglish (2012) - Rated 18 Apr 2016
90 90% Far from Men (2015) - Rated 18 Mar 2016
95 95% Embrace of the Serpent (2015) - Rated 16 Mar 2016
82 78% The Little Prince (2015) - Rated 11 Mar 2016