Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
shortcake808

Movie Buff - 137 Film Ratings

Member Since: May 1, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out shortcake808's...
40 9% Spring Breakers (2013) - May 02, 2018
79 53% The Princess Diaries (2001) - May 02, 2018
49 13% The Scorpion King (2002) - May 02, 2018
92 88% Love Actually (2003) - May 02, 2018
91 86% Inside Llewyn Davis (2013) - May 02, 2018
48 12% Scooby-Doo (2002) - May 02, 2018
99 98% Toy Story 3 (2010) - May 02, 2018
90 83% Lady Bird (2017) - May 02, 2018
72 40% Chef (2014) - May 02, 2018
59 24% Mulholland Drive (2001) - May 02, 2018