shortycat612

shortycat612
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 25 May 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 95% The Dark Knight (2008) - Rated 25 May 2009
85 50% Scarface (1983) - Rated 25 May 2009
87 66% Billy Madison (1995) - Rated 25 May 2009
90 79% Finding Nemo (2003) - Rated 25 May 2009
75 20% My Cousin Vinny (1992) - Rated 25 May 2009
87 66% Monsters, Inc. (2001) - Rated 25 May 2009
95 87% Chasing Amy (1997) - Rated 25 May 2009
75 20% Phenomenon (1996) - Rated 25 May 2009
79 37% Happy Gilmore (1996) - Rated 25 May 2009
75 20% Knocked Up (2007) - Rated 25 May 2009