shotton25TV

shotton25tv
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 01 Sep 2015
Location: UK
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.
Bio: My Criticker for TV shows.

more Recent Ratings

8 This Is England '90 (2015) - Rated 19 Oct 2015
7 Man v. Food (2008) - Rated 29 Sep 2015
8 Hannibal (2013) - Rated 24 Sep 2015
9 Parks and Recreation (2009) - Rated 21 Sep 2015
7 Daredevil (2015) - Rated 21 Sep 2015
8 This Is England '88 (2011) - Rated 12 Sep 2015
8 This Is England '86 (2010) - Rated 12 Sep 2015
7 Better Call Saul (2015) - Rated 11 Sep 2015
8 Fargo (2014) - Rated 09 Sep 2015
7 Dexter (2006) - Rated 09 Sep 2015