We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
showx3

Flick Fan - 87 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
78 13% Minding the Gap (2018) - Jun 12, 2021
80 22% 13th (2016) - Jun 12, 2021
80 22% The Seven Five (2015) - Jun 06, 2021
80 22% Time of Eve (2010) - Jun 06, 2021
70 9% Tokyo Godfathers (2003) - Jun 01, 2021
82 33% Booksmart (2019) - Jun 01, 2021
86 68% Soul (2020) - Jun 01, 2021
85 53% Tenet (2020) - Jun 01, 2021
80 22% Toy Story 2 (1999) - Jun 01, 2021
80 22% My Neighbor Totoro (1988) - Jun 01, 2021