shql

shql
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 39% Domino (2005) - Rated 01 Jan 2009
70 39% War of the Worlds (2005) - Rated 01 Jan 2009
65 16% Hide and Seek (2005) - Rated 01 Jan 2009
75 67% City of God (2002) - Rated 01 Jan 2009
70 39% Rambo (2008) - Rated 01 Jan 2009
70 39% Assassins (1995) - Rated 01 Jan 2009
75 67% Vanilla Sky (2001) - Rated 01 Jan 2009
75 67% Jumper (2008) - Rated 01 Jan 2009
70 39% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 01 Jan 2009
70 39% Bound (1996) - Rated 01 Jan 2009