shrek1982

shrek1982
Member Since: 09 Feb 2013
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 5% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 10 Feb 2013
"very boring stuff....please stop doing movies like these"
50 15% Adventureland (2009) - Rated 10 Feb 2013
70 50% 28 Days Later (2002) - Rated 10 Feb 2013
70 50% Aliens (1986) - Rated 10 Feb 2013
70 50% Life of Pi (2012) - Rated 10 Feb 2013
69 25% This Is 40 (2012) - Rated 10 Feb 2013
90 85% The Impossible (2012) - Rated 10 Feb 2013
70 50% Jack Reacher (2012) - Rated 10 Feb 2013
96 95% Django Unchained (2012) - Rated 10 Feb 2013
80 75% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 10 Feb 2013