shrinko

shrinko
Film Freak - 623 Film Ratings
Member Since: 06 Oct 2015
Location: Iraq
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ~

more Recent Ratings

40 3% It (2017) - Rated 06 Aug 2020
70 13% The Girl Who Leapt Through Time (2006) - Rated 06 Aug 2020
86 64% The Interview (2014) - Rated 27 Mar 2020
70 13% My Cousin Vinny (1992) - Rated 27 Mar 2020
84 53% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 27 Mar 2020
91 91% The Usual Suspects (1995) - Rated 27 Mar 2020
95 96% Cool Hand Luke (1967) - Rated 18 Mar 2020
85 60% Coming to America (1988) - Rated 18 Mar 2020
74 18% Meet the Spartans (2008) - Rated 18 Mar 2020
85 60% Paul (2011) - Rated 12 Nov 2019