shtickfigure

shtickfigure
Film Freak - 532 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: Oslo, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 73% The Box (2009) - Rated 18 Nov 2013
88 78% Shaun of the Dead (2004) - Rated 08 Nov 2013
82 50% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 08 Nov 2013
80 43% Back to the Future Part II (1989) - Rated 08 Nov 2013
88 78% Wild at Heart (1990) - Rated 08 Nov 2013
87 73% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 08 Nov 2013
85 58% Happy Gilmore (1996) - Rated 08 Nov 2013
87 73% Mystic River (2003) - Rated 08 Nov 2013
87 73% Toy Story 3 (2010) - Rated 08 Nov 2013
86 65% Shutter Island (2010) - Rated 08 Nov 2013