shuckspit

shuckspit
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2013
Location: Canada

more Recent Ratings

Check out shuckspit's...

84 83% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 04 Jul 2013
80 76% Hamlet (1996) - Rated 04 Jul 2013
71 53% Man on the Moon (1999) - Rated 04 Jul 2013
79 70% The Big Lebowski (1998) - Rated 04 Jul 2013
40 18% From Hell (2001) - Rated 04 Jul 2013
70 46% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 04 Jul 2013
70 46% Good Will Hunting (1997) - Rated 04 Jul 2013
62 38% City of Angels (1998) - Rated 04 Jul 2013
70 46% Run Lola Run (1998) - Rated 04 Jul 2013
65 39% 10 Things I Hate About You (1999) - Rated 04 Jul 2013