shue

shue
Movie Buff - 376 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 96% Buffy the Vampire Slayer (1997) - Rated 14 Jun 2016
70 46% Shipwrecked (1990) - Rated 14 Jun 2016
70 46% Sidekicks (1992) - Rated 14 Jun 2016
70 46% The 13th Warrior (1999) - Rated 14 Jun 2016
100 96% Supernatural (2005) - Rated 14 Jun 2016
80 69% Cutthroat Island (1995) - Rated 14 Jun 2016
100 96% The Legend of 1900 (1998) - Rated 14 Jun 2016
50 8% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 14 Jun 2016
90 86% Donnie Brasco (1997) - Rated 14 Jun 2016
60 22% Death Proof (2007) - Rated 14 Jun 2016