Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
shulien

Flick Fan - 55 Film Ratings

Member Since: Feb 28, 2019

Location: Turkey

more Recent Ratings
92 66% The Decalogue (1989) - Mar 08, 2019
93 86% The Big Lebowski (1998) - Mar 08, 2019
91 46% Rust & Bone (2012) - Mar 08, 2019
90 30% Once Upon a Time in America (1984) - Mar 08, 2019
90 30% The Square (2017) - Feb 28, 2019
93 86% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Feb 28, 2019
92 66% The Matrix (1999) - Feb 28, 2019
94 98% Ikiru (1952) - Feb 28, 2019
92 66% The Dreamers (2004) - Feb 28, 2019
93 86% The White Ribbon (2009) - Feb 28, 2019