Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
shymmy11

Movie Buff - 104 Film Ratings

Member Since: Oct 13, 2019

Location: Hungary

more Recent Ratings
Check out shymmy11's...
65 22% The Bourne Ultimatum (2007) - Oct 13, 2019
65 22% The Transporter (2002) - Oct 13, 2019
65 22% I, Robot (2004) - Oct 13, 2019
75 46% The Matrix Revolutions (2003) - Oct 13, 2019
90 84% Donnie Darko (2001) - Oct 13, 2019
85 72% The Dark Knight (2008) - Oct 13, 2019
30 4% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Oct 13, 2019
77 56% Limitless (2011) - Oct 13, 2019
75 46% Final Destination (2000) - Oct 13, 2019
90 84% The Machinist (2004) - Oct 13, 2019