shytown721

shytown721
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 85% Schindler's List (1993) - Rated 27 Feb 2018
80 55% Now You See Me (2013) - Rated 28 Jan 2018
90 71% Poltergeist (1982) - Rated 28 Jan 2018
75 42% Super Troopers (2002) - Rated 28 Jan 2018
50 14% Meet Joe Black (1998) - Rated 28 Jan 2018
45 7% The Patriot (2000) - Rated 28 Jan 2018
100 94% Goodfellas (1990) - Rated 28 Jan 2018
65 30% The Hills Have Eyes (2006) - Rated 28 Jan 2018
45 7% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 28 Jan 2018
90 71% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 28 Jan 2018