Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
si-sak

Celluloid Junkie - 4129 Film Ratings

Member Since: Apr 24, 2015

more Recent Ratings
90 96% The Cremator (1969) - Apr 24, 2015
80 90% Neighbours (1952) - Apr 24, 2015
60 47% The Last Picture Show (1971) - Apr 24, 2015
70 73% The 39 Steps (1935) - Apr 24, 2015
80 90% Pocketful of Miracles (1961) - Apr 24, 2015
50 25% Long Day's Journey Into Night (1962) - Apr 24, 2015
80 90% The Pirate (1948) - Apr 24, 2015
60 47% This Is England (2006) - Apr 24, 2015
90 96% Children of Men (2006) - Apr 24, 2015
70 73% The Pursuit of Happyness (2006) - Apr 24, 2015