sick1886

sick1886
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 62% Grindhouse (2007) - Rated 14 Feb 2014
92 95% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Feb 2014
81 78% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 14 Feb 2014
79 67% Sex Drive (2008) - Rated 14 Feb 2014
22 17% Kindergarten Cop (1990) - Rated 14 Feb 2014
30 21% Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Rated 14 Feb 2014
35 26% Brüno (2009) - Rated 14 Feb 2014
74 54% 300 (2007) - Rated 14 Feb 2014
70 48% The Shining (1980) - Rated 14 Feb 2014
40 30% Scary Movie (2000) - Rated 14 Feb 2014