SidikliNinja

sidiklininja
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 06 Feb 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% Rush (2013) - Rated 06 Feb 2021
60 13% Avengers: Endgame (2019) - Rated 06 Feb 2021
70 31% The Girl Next Door (2004) - Rated 06 Feb 2021
65 22% Iron Man 3 (2013) - Rated 06 Feb 2021
92 95% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 06 Feb 2021
72 40% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 06 Feb 2021
85 81% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 06 Feb 2021
10 4% The Last Airbender (2010) - Rated 06 Feb 2021
80 63% Kung Fu Panda 2 (2011) - Rated 06 Feb 2021
85 81% V for Vendetta (2006) - Rated 06 Feb 2021