sierpinski

sierpinski
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 13 Apr 2020
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 67% Short Term 12 (2013) - Rated 14 Apr 2020
81 55% The Report (2019) - Rated 13 Apr 2020
73 16% Proxima (2019) - Rated 13 Apr 2020
70 8% L.A. Confidential (1997) - Rated 13 Apr 2020
88 91% Baraka (1992) - Rated 13 Apr 2020
83 67% Argo (2012) - Rated 13 Apr 2020
77 31% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 13 Apr 2020
87 88% The Martian (2015) - Rated 13 Apr 2020
78 39% The Fisher King (1991) - Rated 13 Apr 2020
77 31% The Game (1997) - Rated 13 Apr 2020