sierrabeara

sierrabeara
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2020
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 56% Patch Adams (1998) - Rated 10 Apr 2020
96 63% Wayne's World (1992) - Rated 10 Apr 2020
92 22% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 10 Apr 2020
94 48% The Lovely Bones (2009) - Rated 10 Apr 2020
93 35% Lady Bird (2017) - Rated 10 Apr 2020
99 90% The Butterfly Effect (2004) - Rated 10 Apr 2020
96 63% Pleasantville (1998) - Rated 10 Apr 2020
98 78% Lucy (2014) - Rated 10 Apr 2020
96 63% Over the Hedge (2006) - Rated 10 Apr 2020
78 0% Final Destination (2000) - Rated 10 Apr 2020