sifting

sifting
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 27 Oct 2006
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 5% Witchfinder General (1968) - Rated 14 Aug 2007
80 20% Deep Red (1975) - Rated 14 Aug 2007
88 55% 12 Monkeys (1995) - Rated 14 Aug 2007
80 20% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 14 Aug 2007
90 80% Rosemary's Baby (1968) - Rated 14 Aug 2007
86 45% Donnie Darko (2001) - Rated 14 Aug 2007
85 35% Amores Perros (2000) - Rated 14 Aug 2007
92 95% The Shining (1980) - Rated 14 Aug 2007
89 65% Memento (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 80% La Jetée (1962) - Rated 14 Aug 2007