signorafosca

signorafosca
Movie Buff - 369 Film Ratings
Member Since: 15 Jun 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 24% We're the Millers (2013) - Rated 27 Jun 2017
82 65% Marvin's Room (1996) - Rated 27 Jun 2017
82 65% Lincoln (2012) - Rated 27 Jun 2017
80 61% Midnight in Paris (2011) - Rated 27 Jun 2017
95 93% Goodfellas (1990) - Rated 27 Jun 2017
94 90% Chinatown (1974) - Rated 27 Jun 2017
63 17% Beauty and the Beast (2017) - Rated 27 Jun 2017
87 78% Elle (2016) - Rated 27 Jun 2017
82 65% A Bug's Life (1998) - Rated 27 Jun 2017
87 78% Django Unchained (2012) - Rated 27 Jun 2017