sigrid

sigrid
Movie Buff - 376 Film Ratings
Member Since: 13 Nov 2012
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 40% Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu? (2014) - Rated 07 Sep 2014
74 65% Enemy (2014) - Rated 07 Sep 2014
55 13% Hercules (2014) - Rated 07 Sep 2014
76 76% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 07 Sep 2014
76 76% Intouchables (2011) - Rated 28 May 2014
76 76% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 28 May 2014
70 50% Godzilla (2014) - Rated 28 May 2014
60 18% Divergent (2014) - Rated 28 May 2014
77 83% Saving Mr. Banks (2013) - Rated 27 Apr 2014
90 97% Her (2013) - Rated 27 Apr 2014