simdereli

simdereli
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 08 Aug 2014
Location: İstanbul, Sarıyer, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 31% The Song of Sparrows (2008) - Rated 05 Sep 2016
95 79% Time of the Gypsies (1988) - Rated 05 Sep 2016
100 94% Bad Education (2004) - Rated 16 Aug 2016
95 79% The Skin I Live In (2011) - Rated 07 Aug 2016
95 79% Da Vinci's Demons (2013) - Rated 02 Aug 2016
90 56% Back to the Future (1985) - Rated 20 Jul 2016
85 31% You Don't Mess with the Zohan (2008) - Rated 13 Jul 2016
95 79% The Sixth Sense (1999) - Rated 13 Jul 2016
85 31% Ghostbusters (1984) - Rated 13 Jul 2016
100 94% The Others (2001) - Rated 13 Jul 2016