simgegonen

simgegonen
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 31 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 89% The Lion King (1994) - Rated 24 Mar 2020
79 21% Love (2015) - Rated 24 Mar 2020
84 29% Climax (2018) - Rated 24 Mar 2020
79 21% Trainspotting (1996) - Rated 24 Mar 2020
87 35% Mr. Nobody (2009) - Rated 24 Mar 2020
95 89% Parasite (2019) - Rated 24 Mar 2020
92 71% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 24 Mar 2020
78 18% Lady Bird (2017) - Rated 24 Mar 2020
60 7% The Boss Baby (2017) - Rated 09 Feb 2018
86 33% Brave (2012) - Rated 09 Feb 2018