simgesezer

simgesezer
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 12 Jun 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 67% Persepolis (2007) - Rated 12 Jun 2018
93 53% Volver (2006) - Rated 12 Jun 2018
97 80% Three Colors: Blue (1993) - Rated 12 Jun 2018
98 86% He's Just Not That Into You (2009) - Rated 12 Jun 2018
92 44% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 12 Jun 2018
93 53% The Number 23 (2007) - Rated 12 Jun 2018
94 59% Talk to Her (2002) - Rated 12 Jun 2018
95 67% Scarface (1983) - Rated 12 Jun 2018
92 44% Boyhood (2014) - Rated 12 Jun 2018
99 94% Before Sunrise (1995) - Rated 12 Jun 2018