simmycon

simmycon
Movie Buff - 178 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 75% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 30 Oct 2015
88 75% Wayne's World (1992) - Rated 28 Oct 2015
90 84% The Waterboy (1998) - Rated 28 Oct 2015
90 84% Vegas Vacation (1997) - Rated 28 Oct 2015
95 92% Uncle Buck (1989) - Rated 28 Oct 2015
90 84% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Rated 28 Oct 2015
82 54% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 28 Oct 2015
80 48% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Rated 28 Oct 2015
92 89% The Nutty Professor (1996) - Rated 28 Oct 2015
78 38% Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Rated 28 Oct 2015