simoneyes

simoneyes
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 77% The Fifth Element (1997) - Rated 28 Jan 2015
75 59% X-Men (2000) - Rated 28 Jan 2015
75 59% War of the Worlds (2005) - Rated 28 Jan 2015
90 97% The Terminator (1984) - Rated 28 Jan 2015
80 77% Iron Man (2008) - Rated 28 Jan 2015
60 15% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 28 Jan 2015
80 77% V for Vendetta (2006) - Rated 28 Jan 2015
80 77% Alien (1979) - Rated 28 Jan 2015
65 27% Airheads (1994) - Rated 28 Jan 2015
70 42% The Faculty (1998) - Rated 28 Jan 2015