simonfr

simonfr
Flick Fan - 60 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2018
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 82% Zootopia (2016) - Rated 03 Jun 2018
50 10% Dark City (1998) - Rated 27 May 2018
60 15% Men in Black (1997) - Rated 27 May 2018
90 50% A Beautiful Mind (2001) - Rated 27 May 2018
80 30% The Bone Collector (1999) - Rated 27 May 2018
10 1% Beetlejuice (1988) - Rated 27 May 2018
85 37% The Imitation Game (2014) - Rated 27 May 2018
80 30% Basic Instinct (1992) - Rated 27 May 2018
70 19% Cube (1997) - Rated 27 May 2018
50 10% Black Swan (2010) - Rated 27 May 2018