simongoldi

simongoldi
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 25 Aug 2012
Location: Zurich, Zurich, Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 91% Valentine's Day (2010) - Rated 25 Aug 2012
97 90% Erin Brockovich (2000) - Rated 25 Aug 2012
94 68% My Best Friend's Wedding (1997) - Rated 25 Aug 2012
88 54% Stepmom (1998) - Rated 25 Aug 2012
85 48% Pretty Woman (1990) - Rated 25 Aug 2012
95 78% Speed (1994) - Rated 25 Aug 2012
85 48% The Net (1995) - Rated 25 Aug 2012
80 36% Two Weeks Notice (2002) - Rated 25 Aug 2012
100 96% Crash (2005) - Rated 25 Aug 2012
50 10% The Blind Side (2009) - Rated 25 Aug 2012