SimonHabib

simonhabib
Movie Buff - 106 Film Ratings
Member Since: 28 Jan 2022
Location: Casa, Morocco
Age: 27
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: my strength is in my mind

more Recent Ratings

90 75% Akira (1988) - Rated 21 Apr 2022
90 75% Louis C.K.: Shameless (2007) - Rated 21 Apr 2022
90 75% Breaking Bad (2008) - Rated 21 Apr 2022
100 94% Death Note (2006) - Rated 21 Apr 2022
50 1% Funny Games (2008) - Rated 21 Apr 2022
90 75% Dexter (2006) - Rated 21 Apr 2022
80 44% The Conjuring: The Devil Made Me Do It (2021) - Rated 21 Apr 2022
100 94% Parasite (2019) - Rated 21 Apr 2022
70 19% Louis C.K. 2017 (2017) - Rated 21 Apr 2022
90 75% Life (2017) - Rated 21 Apr 2022