SimonLambert

simonlambert
Movie Buff - 347 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2007
Location: Québec, Québec, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 99% Wings of Desire (1987) - Rated 13 Oct 2007
90 99% Children of Paradise (1945) - Rated 13 Oct 2007
72 87% The Crow (1994) - Rated 13 Oct 2007
55 19% Event Horizon (1997) - Rated 13 Oct 2007
65 66% Spawn (1997) - Rated 13 Oct 2007
62 53% Billy Madison (1995) - Rated 13 Oct 2007
63 58% Stardom (2000) - Rated 13 Oct 2007
61 47% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 13 Oct 2007
60 39% The Edge (1997) - Rated 13 Oct 2007
64 62% Pretty Woman (1990) - Rated 13 Oct 2007