simscagls

simscagls
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just me

more Recent Ratings

87 81% Intouchables (2011) - Rated 11 Nov 2016
97 98% A Clockwork Orange (1971) - Rated 11 Nov 2016
90 88% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 11 Nov 2016
62 26% American Pie 2 (2001) - Rated 11 Nov 2016
87 81% Monsters, Inc. (2001) - Rated 11 Nov 2016
90 88% Inception (2010) - Rated 11 Nov 2016
70 47% Food, Inc. (2008) - Rated 11 Nov 2016
65 32% We Bought a Zoo (2011) - Rated 11 Nov 2016
69 43% 12 Monkeys (1995) - Rated 11 Nov 2016
68 40% The Grudge (2004) - Rated 11 Nov 2016