sin

sin
Movie Buff - 255 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 34% Looper (2012) - Rated 09 Aug 2013
78 18% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 09 Aug 2013
81 46% 12 Monkeys (1995) - Rated 09 Aug 2013
79 21% Alien 3 (1992) - Rated 09 Aug 2013
70 4% The Longest Yard (2005) - Rated 09 Aug 2013
83 57% The Mummy Returns (2001) - Rated 09 Aug 2013
79 21% Ghost Rider (2007) - Rated 09 Aug 2013
70 4% Street Fighter (1994) - Rated 09 Aug 2013
79 21% Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Rated 09 Aug 2013
84 62% The Illusionist (2006) - Rated 09 Aug 2013