sina285

sina285
Flick Fan - 97 Film Ratings
Member Since: 10 Jan 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 88% Drunken Angel (1948) - Rated 01 Feb 2017
100 88% The Terminal (2004) - Rated 24 Jan 2017
96 55% The Reader (2008) - Rated 22 Jan 2017
90 34% Burn After Reading (2008) - Rated 22 Jan 2017
92 44% American Hustle (2013) - Rated 22 Jan 2017
100 88% Fight Club (1999) - Rated 21 Jan 2017
99 72% Zodiac (2007) - Rated 21 Jan 2017
100 88% The Green Mile (1999) - Rated 20 Jan 2017
100 88% Cinema Paradiso (1988) - Rated 20 Jan 2017
70 7% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 20 Jan 2017