sina98

sina98
Movie Buff - 261 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% Ordet (1955) - Rated 14 Mar 2022
25 4% Climax (2018) - Rated 11 Mar 2022
100 99% Yol (1982) - Rated 11 Mar 2022
95 94% The Great Beauty (2013) - Rated 02 Apr 2021
35 4% Fast & Furious (2009) - Rated 27 Nov 2020
60 9% Interstellar (2014) - Rated 27 Nov 2020
95 94% Dogtooth (2009) - Rated 27 Nov 2020
3% Mother! (2017) - Rated 10 Apr 2018
3% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 10 Apr 2018
83 69% Black Swan (2010) - Rated 08 Mar 2018