sinayev

sinayev
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 23 Dec 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 57% Se7en (1995) - Rated 13 Apr 2014
75 32% Hanna (2011) - Rated 23 Feb 2014
80 43% The Lego Movie (2014) - Rated 23 Feb 2014
75 32% Blue Jasmine (2013) - Rated 09 Feb 2014
92 81% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 09 Feb 2014
88 64% Her (2013) - Rated 16 Jan 2014
90 72% Children of Men (2006) - Rated 30 Dec 2013
90 72% $9.99 (2008) - Rated 30 Dec 2013
92 81% Moon (2009) - Rated 30 Dec 2013
85 57% V for Vendetta (2006) - Rated 24 Dec 2013