sinclair4477

sinclair4477
Movie Buff - 217 Film Ratings
Member Since: 13 May 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 25% Falling Down (1993) - Rated 13 May 2017
90 62% Sweet November (2001) - Rated 13 May 2017
80 25% The Social Network (2010) - Rated 13 May 2017
30 0% Striptease (1996) - Rated 13 May 2017
90 62% Valkyrie (2008) - Rated 13 May 2017
100 92% The King's Speech (2010) - Rated 13 May 2017
85 39% Collateral (2004) - Rated 13 May 2017
75 16% Searching for Bobby Fischer (1993) - Rated 13 May 2017
90 62% The Truman Show (1998) - Rated 13 May 2017
90 62% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 13 May 2017