sinefil

sinefil
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2015
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 37% Going the Distance (2010) - Rated 12 Nov 2015
85 81% Reservoir Dogs (1992) - Rated 12 Nov 2015
70 37% Gone Baby Gone (2007) - Rated 12 Nov 2015
80 64% The Machinist (2004) - Rated 12 Nov 2015
70 37% Flipped (2010) - Rated 12 Nov 2015
80 64% Nightcrawler (2014) - Rated 12 Nov 2015
95 92% A Clockwork Orange (1971) - Rated 12 Nov 2015
85 81% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 12 Nov 2015
70 37% Batman Returns (1992) - Rated 12 Nov 2015
85 81% City of God (2002) - Rated 12 Nov 2015