Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sinefil1994

Film Freak - 739 Film Ratings

Member Since: Sep 22, 2015

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out sinefil1994's...
81 57% Inside Llewyn Davis (2013) - May 25, 2019
84 66% Marriage Italian-Style (1964) - May 24, 2019
91 91% Rocco and His Brothers (1960) - May 20, 2019
80 53% High Life (2018) - May 16, 2019
82 60% Malcolm X (1992) - May 15, 2019
61 23% Non Fiction (2018) - May 12, 2019
68 29% La Vie en rose (2007) - May 09, 2019
76 43% The Pursuit of Happyness (2006) - May 09, 2019
71 35% Pawn Sacrifice (2015) - May 09, 2019
84 66% Vice (2018) - May 01, 2019