sinematog

sinematog
Movie Buff - 268 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 27% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 26 Jun 2009
76 46% I Am Legend (2007) - Rated 26 Jun 2009
72 28% Role Models (2008) - Rated 24 Jun 2009
80 61% Rushmore (1998) - Rated 24 Jun 2009
80 61% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 24 Jun 2009
80 61% Buffalo '66 (1998) - Rated 24 Jun 2009
73 31% Half Nelson (2006) - Rated 24 Jun 2009
70 19% Fracture (2007) - Rated 24 Jun 2009
80 61% The Believer (2001) - Rated 24 Jun 2009
80 61% The Sting (1973) - Rated 24 Jun 2009