Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sinembishop

Cinema Addict - 1069 Film Ratings

Member Since: Jul 3, 2018

Location: Turkey

Gender: Female

Bio: I would choose the 'viewfinder' if I had the choice to look at the world.
more Recent Ratings
Check out sinembishop's...
95 94% Mother (2009) - Feb 22, 2019
70 68% A Quiet Place (2018) - Feb 21, 2019
100 97% Girls (2012) - Feb 19, 2019
90 92% Good Morning (1959) - Feb 15, 2019
70 68% The Ballad of Buster Scruggs (2018) - Feb 14, 2019
100 97% The Seventh Seal (1957) - Feb 13, 2019
70 68% Split (2017) - Feb 13, 2019
78 80% High Flying Bird (2019) - Feb 09, 2019
85 87% Tower (2016) - Feb 07, 2019
100 97% Oldboy (2003) - Feb 06, 2019