singodingo

singodingo
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 26 Nov 2021
Location: Melbourne, Vic, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 68% Dune (2021) - Rated 26 Nov 2021
80 68% Pig (2021) - Rated 26 Nov 2021
80 68% The Favourite (2018) - Rated 26 Nov 2021
70 22% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 26 Nov 2021
75 31% John Mulaney: New in Town (2012) - Rated 26 Nov 2021
90 86% Parasite (2019) - Rated 26 Nov 2021
60 13% Vice (2018) - Rated 26 Nov 2021
76 40% Brawl in Cell Block 99 (2017) - Rated 26 Nov 2021
78 50% My Octopus Teacher (2020) - Rated 26 Nov 2021
30 4% Wonder Woman 1984 (2020) - Rated 26 Nov 2021