sintija18

sintija18
Flick Fan - 56 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: Latvia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 76% Just Like Heaven (2005) - Rated 19 Jan 2020
83 76% You Again (2010) - Rated 19 Jan 2020
81 56% Sweet Home Alabama (2002) - Rated 19 Jan 2020
83 76% Sex and the City (1998) - Rated 19 Jan 2020
83 76% Sex and the City (2008) - Rated 19 Jan 2020
82 66% 27 Dresses (2008) - Rated 19 Jan 2020
81 56% The Proposal (2009) - Rated 19 Jan 2020
82 66% Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Rated 19 Jan 2020
82 66% Bridget Jones's Diary (2001) - Rated 19 Jan 2020
80 47% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 19 Jan 2020