siradam

siradam
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

9% Dune (1984) - Rated 05 Nov 2021
40% Blade Runner (1982) - Rated 02 Nov 2021
64% Dune (2021) - Rated 02 Nov 2021
64% Pineapple Express (2008) - Rated 30 Oct 2021
64% Formula 1: Drive to Survive (2019) - Rated 30 Oct 2021
12% Squid Game (2021) - Rated 30 Oct 2021
10 95% The Big Lebowski (1998) - Rated 30 Oct 2021
83% Inherent Vice (2014) - Rated 30 Oct 2021
64% Scent of a Woman (1992) - Rated 29 Oct 2021
64% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 29 Oct 2021