sirkinag

sirkinag
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 56% Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Rated 24 Sep 2015
69 25% Furious 7 (2015) - Rated 24 Sep 2015
64 16% AVP: Alien vs. Predator (2004) - Rated 24 Sep 2015
74 38% Saw (2004) - Rated 24 Sep 2015
78 46% King Arthur (2004) - Rated 24 Sep 2015
74 38% The Wrestler (2008) - Rated 24 Sep 2015
80 51% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 24 Sep 2015
61 9% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 24 Sep 2015
72 35% 300 (2007) - Rated 24 Sep 2015
61 9% The Italian Job (2003) - Rated 24 Sep 2015